0 (850) 441 1813 Hafta içi 11:00 - 17:00 info@wpkurs.com
Divi WordPress Theme

WordPress Sitenizin Hızını Artırın

Aşağıdaki resimlere baktığınızda site hız çalışmasının etkilerini kolayca görebilirsiniz.

Çalışma yapmadan önce;

  • PageSpeed Score: %51
  • YSlow Score: %68
  • PageLoad Time: 2.8 saniye

Çalışma sonrasında;

  • PageSpeed Score: %92
  • YSlow Score: %81
  • PageLoad Time: 1.5 saniye

ÖNCE

SONRA

Lafı çok fazla uzatmak niyetinde değilim. Biliyorum ki sitenizin hızından memnun değilsiniz ve Google’ın site açılış hızına ne kadar değer verdiğinin farkındasınız. Ve hemen sitenizi sağlıklı ve hızlı bir hale getirmek istiyorsunuz. Daha önce de bahsettiğim gibi burada anlatılanlar sır değil. Çeşitli internet sitelerinden örneklerini görebilirsiniz. Buradaki amaç sizi fazla yormadan kodlara boğmadan kolayca işlemi yapmanızı sağlamak. İnternet’te biraz dolaşarak da açıklamaları okuyabilirsiniz. Ben işi kolaylaştırmak için dosyaları optimize ettim. Yapmanız gereken benim hazırladığım dosyaları indirmek ve sitenize yüklemek hepsi bu.

İşlemleri yapmadan önce https://gtmetrix.com/ sitesini ziyaret edin ve “Analyze Performance of” satırının altına site adresini yazın. Testi başlatın. Sonuçlar görüntülendiğinde skorlara bakın. Çalışma bittikten sonra aradaki farkı görmek için tekrar test edin.

Çalışmaları CDN olmadan anlatacağım. Eğer CDN istiyorsanız CDN ve GTMetrix ayarları yazısına bakabilirsiniz.

Son bir hatırlatma daha yapmak istiyorum. WPKurs sayfasında kullanmak durumunda olduğum pek çok eklenti ve yazılım var. (Üyelik eklentileri, Videolar, İstatistiki bilgiler için yazılımlar vb.) Bu nedenle skorlar düşük gözükebilir. Ancak standart normal bir sitede bu çalışmalar yapıldığında aşağıdaki sonuçları ve daha iyisini elde etmek mümkün.

standart-site

Nasıl Yapılır? İhtiyaç Listesi

Devamını görmek için ödeme yap…

Ödeme yap! 10TL

Not: Ödeme yaptıktan sonra sipariş esnasında vermiş olduğunuz mail adresinize info@wpkurs.com adresinden giriş bilgileri gelecek, bası durumlarda gereksiz (Spam) klasörüne düşebiliyor. Giriş yapmak için buraya tıklayın, giriş yaptıktan sonra buradan devam edebilirsiniz…


Bu içeriği görmek için Giriş yapın lütfen.(Üye değilmisiniz? Bugün üye ol!)

Parola Sıfırlama
E-posta adresinizi girin. E-posta ile yeni bir şifre alacaksınız.