Daha Fazla Etiketi (more tag) nedir?

Değerli üyelerimden gelen bir soru üzerine bu videoyu hazırladım. Soru şu “Yazımı yayınladıktan sonra anasayfada makalemin bi kısmını görünmesini istiyorum ziyaretçi devamını oku ya tıkladıktan sonra makalenin tümünü görsün, bunu nasıl yaparım?” Evet more tag yani Daha Fazla Etiketi tam bu işlevi görmektedir.

Daha Fazla Etiketi (more tag) uygulaması

Yazılarımızı anasayfada özetini yayınlamamız için bikaç seçenek var ve kullanmış olduğunuz tema bu daha fazla etiketi (more tag) işlemleri desteklemesi gerekiyor. Devamını Oku uygulamak için yazınızı düzenlerken alt kısmında “Özet” kısmı var buraya makalenizin bir kısmını kopyalayarak uygulamayı yapabilirsiniz ama bunu dediğim gibi tema desteklemesi gerekiyor. Bir diğer seçenekde Daha Fazla Etiketi düğmesine tıklayarak işaretlemenizdir, bu işlem genelde olumlu sonuçlanacaktır. Bu işlemi tam olarak nasıl yaparız videodan görebilirsiniz.

Biçok webmaster devamını oku eklentisi aramaktadır bence bu işlem için ayrıca bir eklenti kurmaya gerek yok çünkü çoğu kurulan eklenti javascript yerleştiriyor buda sitemizin açılma süresini yavaşlatıyor.

Alınan Dersler:

  • Devamını oku nasıl ayarlanır
  • Özet nerden girilir
  • Daha Fazla Etiketi (more tag) nasıl ayarlanır

Videoya buradan ulaşabilirsiniz:

Video 42

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.