Hostgator Türkiye’de

Evet nihayet Hostgator da Türkiye pazarının yükselişini fark etti ve http://hostgator.com.tr  domaini ile Türkiye pazarına giriş yapmış bulunuyor. WP Kurs üyelerin Hosting öneriniz nedir sorularına her seferinde kesinlikle hostgator diyorum. Yaklaşık 3 yıldır Hostgator ile çalışıyorum ve şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım.  Özellikle WordPress kullanıcıları için sunucu altyapısı çok önemli kendini sürekli güncel tutması gerekiyor. Bazı üyelerimin ne kadar zorluk çektiklerini biliyorum, onlara yardımcı olmaya çalışırken bende aynı sıkıntıları yaşıyorum.

Hostgator Türkiye ye gelmeyi planlarken Portekiz’deki  Avrupa´nın en büyük Data Centerin´den sunucu satın alarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflediğini görebiliyoruz. Daha önce Hostgator hesabı olanlar için ücretsiz olarak Amerika da bulunan sunucu üzerinde ki sitenizi ücretsiz olarak Avrupa sunucuya taşıma hizmetini sunuyor. Yapmanız gereken sadece başvuru formunu doldurmak, ücretsiz transfer talebinde bulunmak isteyenler için Http://guvenli.hostgator.com.tr/avrupa.php adresine giderek başvuru yapabilirler.

Hostgator aynı zamanda Türkçe destek vermeye başladı. Hafta içi sabah 7 gece 2 arası. Yakın tarih de Ağustos sonu 3 eleman daha alacaklarını ve 7/24 destek verecekleri haberini verdiler.

Hostgatora geçmek isteyen arkadaşlar indirim kuponundan faydalanabilirler… kayıt esnasında kupon kodu alanına “indirimkup” yazarak ilk ay için $9,95 lık bir indirimden faydalanarak ilk ayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Hostgatora indirim kuponu ile nasıl kayıt olunur konusunda buraya tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz…

Benzer konular:

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.