Simple Link Cloaker nedir?

Eğer internet üzerinde reklam vererek para kazanıyorsanız veya bunu hedefliyorsanız kesinlikle bu eklenti işinize yarayacaktır. Simple link cloaker sayesinde iş ortaklığı linklerinizi maskeleme işlemi yapabilirsiniz. Bu durumda linkinizi koruma altına almış olacaksınız. Çünkü bu alanda da sahtekarlar var ve işi bilen biri sizin linkinizi rahatlıkla kendi linki ile değiştirebilir ve aslında sizin olan kazancınızı gasp etmiş olacaktır.

Simple Link Cloaker tam olarak ne yapar?

Simple Link Cloaker aslında 3 farklı işlem görür. Bunlardan biri uzun olan satış linkinizi kısaltır buda size avantaj sağlar internet kullanıcıları uzunca linklerden çekine bilirler ve üzerine tıklamazlar bu tabi geneli için geçerli değil. Diğer yaptığı işlem ise yukarda bahsettiğim affiliate linkini maskelemek. Bir diğer noktada çok kolayca redirect link verebilirsiniz. Örenek verecek olursam, örneğin www.alanadı.com/deneme bu adresinizi ana domaine veya farklı bir adrese yönlendirmek istiyorsunuz mesela www.alanadı.com a. Ziyaretçi www.alanadı.com/deneme adresini çağırdığında otomatik olarak www.alanadı.com a yönlenecektir.

Simple Link Cloaker video

Bir (Affiliate link) yani İş Ortaklığı bağlantısını maskelemek. Bu videomuzda en önemli noktaya değinicez buda altın değerinde olan iş ortaklığı lilnkinizi sahtekarlardan nasıl saklarız.

Alınan Dersler:

  • Simple Link Cloaker Eklentisini indirmek
  • Affiliate Link maskelemek

Videoya buradan ulaşabilirsiniz:

Video 17

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.