Ücretsiz Elegant Sosyal Medya İkonları

Değerli WP Kurs takipçileri, sizlere bugün henüz birkaç saat önce yayınlanmış yeni sosyal medya ikonlarını paylaşmak için bu yazımı hazırlıyorum. Buna ek olarak çok ince bir pazarlama stratejisinden bahsetmek istiyorum.

Bu bölüm ilginizi çekmiyorsa hemen yazının altında taze çıkmış elegant sosyal medya ikonlarını indirebilirsiniz. Şimdi gelelim pazarlama stratejisine…

Paylaşım Sağlayarak Potansiyel Müşteriye Ulaşmak

Öncelikle bu güzel ve ücretsiz sosyal medya ikonlarından nasıl haberdar olduğumu anlatmam gerekiyor. Bu şekilde stratejiyi daha iyi kavrayacağınızı düşünüyorum. Ben yaklaşık 3 yıldır Elegant Themes developer üyesiyim.  Elegant Themes, adından da anlaşıldığı üzere, WordPress alt yapısına uygun temalar tasarlayan ve satışını yapan bir sitedir. Tasarımcısı ve aynı zamanda kurucusu olan Nick bizleri her ay bir kere yeni tasarımı ile şaşırtır. Gerçekten sürekli güzel ve sade tasarımlarıyla karşımıza çıkmayı başarıyor.

Bugün facebook sayfamda arkadaşlarımın neler yayınladığını gözden geçirirken Nick arkadaşımın yeni tasarladığı simple & elegant social media icons adını verdiği paylaşımı görüp hemen incelemek için sitesine gittim. Önce üyeleri için hazırladığını düşünmüştüm, fakat fark ettim ki herkese açık ve ücretsiz verip paylaşılmasını istiyor. Bende Nick´in yaptığı çalışmaları yıllardır takipçisi olduğum ve takdir ettiğim için bu ikonları WP Kurs takipçilerime hemen tanıtmayı düşündüm. Stratejiyi anladınız mı?

Bir ürün veya hizmet sunuyorsanız mevcut üyelerinize bu şekilde küçük ama değerli hediyeler verip onlardan paylaşmalarını isteyebilirsiniz. Paylaşımı yaparken onlar için hazırladığınız yazıya bağlantı vermelerini de isteyebilirsiniz. Aynen benim yaptığım gibi, bende ikonları indirmek için Nick´in sayfasına bağlantı veriyorum. Bu durumda gerek mevcut üyelerim gerekse google üzerinden ücretsiz sosyal medya ikonu arayan kullanıcılar olsun, bu yazının sonunda Nick´in sayfasına da gidecek ve hizmetinden haberdar olacak. WordPress ile ilgili olan herkes Nick için potansiyel bir müşteridir, böyle bir paylaşım yaparak daha çok potansiyel müşteriye ulaşıyor. Nick´in tasarladığı temaları merak ediyorsanız Elegant Themes sayfasını ziyaret edebilirsiniz…

Simple & Elegant Social Media icons

Aşağıda görmüş olduğunuz şık tasarlanmış sosyal medya ikonları muhtemelen çok az sitede kullanılıyordur. Bu ikonları alıp mevcut temanıza veya kullandığınız bir eklentide değerlendirebilirsiniz. Bunun için mevcut ikonun serverde hangi yolda olduğunu bulup yeni ikonlar ile değiştirmelisiniz.

Beautiful & Free Social Media Icons

Beautiful & Free Social Media Icons indirin veya Elegant Themes tarafından hazırlanmış WordPress Temaları koleksiyonunu inceleyin… WordPress Themes by Elegant Themes.
ikonları indirmek için tıklayın…

 

 

Umarım sosyal medya ikonları hoşunuza gitmiştir, bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Benzer konular:

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.