Video Arşivi

WP Kurs Eğitimi Video Arşivi

Aşağıda WP Kurs eğitim setine dahil olan tüm eğitim videoların listesini bulabilirsiniz. İlgili dersin linkine tıklayarak videoyu izlemeye başlayabilirsiniz…

WP Kurs Dersleri

Ders 001. WordPress indirmek
Wordpress´i pc mize indirip klasörlere göz atıyoruz

Ders 002. Hostgator üzerinden WordPress kurulumu
Hostgator üzerinden wordpress kurlumu bikaç tıklama ile kurmuş oluyoruz, siteniz yayında ve artık ziyaretçi kabul edebilir, bu aşamadan sonra sitenizi şekillendirmek gerekiyor.

Ders 003. Kontrol Panel tanıtımı (Backend)
Kontrol panel (Backend) sitenizi oluştururken en çok vaktinizi bu alanda geçireceksiniz burası wordpress´in adeta beyni. Bu alanda herşey tanıtılacak her düğmesi, bölümü ne işe yarar kısaca anlatılacak daha sonra gelen videolarda detaylara inerek ilgili bölümleri daha yakından tanıyacaksınız.

Ders 004. Sayfalar & Yazılar
WordPress de yeni bir sayfa veya yazı nasıl oluşturulur her detayıla görüceksiniz. Bu aşamadan sonra sitenize artık içerik ekleyeceksiniz ve yavaş yavaş şeklini vermeye başlayacaksınız.

Ders 005. Yazı eklemek
Yazı eklerken dikkat edilmesi gereken konuları tek tek göreceksiniz. Burda yapılan çalışma ileride sitenizin arama motorları tarafından sevilmesini büyük ölçüde etkileyecektir. Bu sayede işlediğiniz konu hakkında google da arama yapıldığında sizin siteniz üst sıralarda olacaktır.

Ders 006. WordPress de Medya ve Bağlantılar
Bu dersimizde Medya ve Bağlantı menüsünü detaylı bişekilde inceleme fırsatı olacak. Bu aşamadan sonra artık sitenize resim ve bağlantı vermeyi öğrenmiş olacaksınız.

Ders 007. WordPress de eklenti kurulumu
Bu dersimizden sonra wordpress´in nekadar güçlü bir altyapısı olduğunu anlayacaksınız. Şimdiye kadar internette gördüğünüz sitelerde olan özelliklerin hemen hemen 95% bu eklentiler sayesinde kendi sitenize entegre etmiş olacaksınız, ve bunları yaparken hiçbir kodlama bilgisine gerek yok. WordPress´in en önemli silahlarından biridir.

Ders 008. Websitenizin Dizaynını belirlemek
WordPress dersleri içinde en keyifli videolardan biri olacak heralde. Bu dersde sitenizin tasarımını belirleyip bikaç tıklama ile bitirmiş olacaksınız, sadece bikaç tıklama sonrasında sitenizin görünümünü tamamen değiştirmiş olacaksınız, işlem sonrası sitenizin yeni yüzüne bakınca çok keyif alacaksınız.

Ders 009. WordPress ile Resim Bağlantısı
Dersimizde bir resme nasıl bağlantı verilir bunu görmüş olacaksınız.

Ders 010. İletişim formu kurulumu
Buraya kadar geldikten sonra artık eklentilerin gücünü daha da hissedeceksiniz. Bu dersimizde sitemizde yeni bir sayfa oluşturup iletişim form eklentisini kurduktan sonra profesyonel bir iletişim form sayfası oluşturmuş olacaksınız. Sizinle iletişime geçmek isteyen ziyaretçileriniz kutucukları doldurduktan sonra gönder düğmesine tıklayacaklar ve sizde bu mesajı mail olarak kendi belirlediğiniz posta kutunuza almış olacaksınız, bu sayede ziyaretçinize en hızlı şekilde cevap vereceksiniz.

Ders 011. E-Bülten kurulumu
Eğer sitenizde ziyaretçilerinizle sürekli iletişim halinde kalmak istiyorsanız bu eklenti tam size göre. İster sitenizde ürün tanıtımı yapın ister ilgi alanızdaki insanları sitenize toplamayı hedefleyin bu eklenti sayesinde birkere ziyaretçiniz E-Bülteninize kayıt olduktan sonra herzaman sitenize geri dönüşümü olacak anlamına gelir.

Ders 012. Google Analytics ve WordPress
Bu dersimizde sitenize google analytics uygulamasını entegre edeceksiniz. Google analytics uygulamasıyla sitenize gelen trafiği gözlemleyebilirsiniz.

Ders 013. NextGen Gallery eklentisi
Sitenize eklediğiniz resimleri daha etkili şekilde göstermenizi sağlayan bir eklentidir.

Ders 014. Cooliris eklentisi
Bu eklenti ile çok şekilli biçimde sitenizde resim veya videolarınızı sergileyebilirsiniz. 3D görünümlü bir tasarım içerisinde eklediğiniz resim veya videoları ziyaretçileriniz seçebilir ve izleyebilir. Çok profesyonel bir tasarım.

Ders 015. Temaplate Mario
Bu dersimizde affiliate piyasasında para kazanmayı hedefleyenler için çok özel bir tema tanıtıyoruz. Bu temaya aslında affiliate temasıda denebilir, pazarladığınız bir ürünün orijinal sitesini çok kolay bişekilde bu temaya aktarabilirsiniz ve kendi domain altında bu ürüne reklam verebilirsiniz.

Ders 016. All in One SEO eklentisi
Arama motoru optimizasyon işleminin gereksinimlerini arka planda sizin için yapan bu eklentiyi videoda kurulum ve ayarlarını göreceksiniz. Eğer web de sitenizin kaybolmasını istemiyorsanız SEO çalışmalarına çok önem vermelisiniz. Bu konuda sizlere oldukça kapsamlı videolar hazırladık…

Ders 017. Affiliate Link Maskeleme
Yine affiliate piyasasında para kazanmak ile ilgili arkadaşlar için oldukça önemli olan bir eklentidir. Bu alandada sahtekarlar prim yapmaktadırlar, affiliate programından aldığınız linki doğrudan sitenize veya nette biyere paylaşırsanız o linki kolaylıkla kendilerine ait linklerle değiştirebilirler. Bunu önelmek için affiliate linklerinizi maskelemelisiniz başka bir değişle saklamalısınız. Bu şekilde kaybetmiş satışlarınızı kurtaracaksınız.

Ders 018. WordPress Stats eklentisi
Bu eklenti ile birlikte doğrudan kontrol panelinizde sitenize akan trafiği istatisklerle inceleyebilirsiniz.

Ders 019. WordPress Tema Türkçeleştirme
Bu dersimizde kodlara göz atma fırsatı bulacaksınız, temamızı kodlarından nasıl türkçeleştirirz adım adım göreceksiniz.

Ders 020. Hostgator da kayıt işlemi
Hostgator dünyada önde giden hosting şirketlerinden biridir ve altyapısı wordpress uygulamasında hiç sorun yaşamamaktadır, şimdiye kadar hiç sorun yaşamadığımız bu hosting şirketini tüm üyelerimize tavsiye ediyoruz. Hostgator ile anlaşmamız gereği her üyemize 9,94$ lık indirim kuponu veriyoruz, bu dermizde indirim kuponu ile hostgator da nasıl kayıt işlemi yapılır bunu göreceksiniz.

Ders 021. WP Cumulus eklentisi
Bu eklenti ile sidebar´ınızda etiket bulutunu daha farklı bir tasarımla gösterebilirsiniz.

Ders 022. WordPress Video Plugin
Çok güçlü olan bu eklenti sayesinde sitenize aklınıza gelebilecek tüm video yayını yapan sitelerden (örneğin youtube dailymotion vs. gibi) videoları çekip sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Ders 023. Cooliris Embedd
Daha öncede tanıştığımız cooliris eklentisinde farklı olan bu dersimizde doğrudan sitesinden aldığımız kodu sitemize yerleştiriyoruz ve yine aynı tasarımla resimlerimizi ve videolarımızı yayınlayabiliyoruz.

Ders 024. SEO Meta Tag eklentisi
SEO çalışmasının önemli noktalarından biri meta tag ları. Bu eklentiyi kurduktan sonra kodlama yapmadan sitemize ait olan meta taglarını eklemiş oluyoruz.

Ders 025. Platinum SEO Pack eklentisi
All in One SEO eklentisine benzer bir eklenti bazı ayrı özellikleri var conintical url otomatik olarak eklemiş oluyorsunuz ayrıca daha önceden all in one seo kurulmuşsa tüm ayarları migrasyonunu yapabilirsiniz.

Ders 026. Google xml-sitemap
SEO çalışmasının yine çok önemli noktalarından olan google xml-sitemap eklentisi. Bu eklenti ile birlikte 3 büyük arama motorlarına sitenizin haritasını göndermiş olacaksınız.

Ders 027. SEO Friendly image
Google görsel aramalarda resimlerinizin çıkmasını istiyorsanız witdh hight ve alt taglarını girmeniz gerekmektedir. Bu dersimizde bunları sizin için otomatik olarak yapan bu eklentiyi tanıtıyoruz.

Ders 028. Google Webmaster Tools
İnternette en büyük arama motoru olan google sitenizden kesinlikle haberdar olması gerekiyor. Bunu sağlamanın bikaç yolunu daha önceki derslerimizde görmüş olacaksınız. Bu dersimizde Google webmaster tools´a sitemizi nasıl ekleriz bunu göreceksiniz.

Ders 029. Visitor Maps and Who is Online
Bu dersimizden sonra heralde kontrol panelinizde en çok kullanacağınız uygulama bu olacaktır, neden mi? Çünkü bu eklenti size sitenizde kimler var neler yapıyorlar ve nerelerden gelmişler herşeyi gösteriyor. Sadece insan ziyaretçileri değil tabi arama motorlarından gelen tüm botları görebiliyorsunuz hangi içeriğinizi taradığını ve nekadar sitenizde kaldığını tüm detayları ile görebileceksiniz.

Ders 030. StyleCoding Localization
İster tema olsun ister eklenti bu uygulamayı gördükten sonra artık her yeni eklemiş olduğunuz temayı çok rahatlıkla türkçeleştirebileceksiniz.

Ders 031. Piwik Web Analytics
Piwik Web Analytics adından anlaşır olduğu gibi sitenizde olan biten herşeyin istatistiğini veren bir uygulamadır, google analytics gibi düşüne bilirsiniz yalnız google analytics verileri belli aralıklarla güncelliyor piwik ise anlık olarak gösteriyor ve çok daha kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulamadan faydalanmak için server de bir alan açıp kurulumunu yapmalısınız. Bizim üyelerimiz kurulum yapmadan bu uygulamadan ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Ders 032. WP Favicon
Yine bir SEO çalışması olan bu eklenti ile birlikte sitemize favicon eklemiş olacağız. Taraycımızın adres barın solunda olan küçük icona favicon deniyor buda ziyeretçilerimizin sitemizi tanımalarına yardımcı oluyor.

Ders 033. WP Compressor (Gzip)
Arama motorlarında kalite puan yakalamak için sitenizin sayfaları hızlı açılması gerekiyor. Bu dersimizde bunu sağlayan bir eklenti  göreceksiniz.

Ders 034. SEO Smart Links
Site içi çapraz linkleme konusuda çok önemli bir SEO çalışmasıdır. Bu dersimizde uygulayacağımız eklenti ile bu işlemi kolaylaştırmış olacağız.

Ders 035. WP Super Cache kurulumu
Sayfaların açılması süresi ile ilgili başka bir dersimiz.

Ders 036. Broken Link Checker
Arama motorlarından gelen botlar ve örümceklere yol göstermemiz gerekiyor eğer içeriğinizde kırık linkler varsa içeriğiniz taranmadan botlar çıkıp giderler. Bu dersimizde sitemizi kırık linkleri sürekli kontrol eden bir eklenti göreceksiniz.

Ders 037. FTP FileZilla
Hostumuza bağlanmanın farklı yöntemleri var, bunlardan biride FileZilla ile bağlanmak. Bu dersimizde FileZilla ile hostumuza bağlanmayı öğreniyoruz.

Ders 038. Siteye Link Ekleme
Sitenize link ekleme türlerini göreceksiniz.

Ders 039. Anchor Link Ekleme
Anchor link ekleme yine çok önemli bir SEO çalışmasıdır. Zamanla google aramalarında ilk sırada çıkarırsa arama sonucun altına sitenizin diğer yazılarına giden linkler gösteriyor.

Ders 040. Sexy Bookmarks
Bu eklentiyi sitenize ekleyerek çok önemli olan backlink çalışmasıda yapmış oluyorsunuz. Bu eklenti sayesinde gelen ziyaretçileriniz sizin belirlediğiniz sosyal network ağlarında yazılarınızı paylaşma imkanı veriyorsunuz. Herbir paylaşılan yazınız size backlink olarak geri dönecektir. Buda çok önemli bir SEO çalışmasıdır.

Ders 041. Follow Me
Bu dersde göreceğiniz eklenti ile sitenizi facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda takip etmek isteyenlere imakan sağlamış olacaksınız. Facebook da site tanıtım sayfası oluşlturup ve sitenizin her yeni eklenen yazıları facebook tanıtım sayfanıza eklemeyip ve facebook sayfanızı twitter ile bağlayıp her iki tarafdanda otomatik bişekilde backlink almayı öğreneceksiniz.

Ders 042. Daha Fazla Etiketi (More Tag)
Daha fazla etiketi ile hazırlamış olduğunuz yazının bir kısmını anasayfanızda gösterebilir, eğer ziyaretçi daha fazlasını okumak istiyorsa devamı düğmesine tıkladıktan sonra tüm yazıyı görmesini sağlayan bir uygulamadır.

Ders 043. Adsense Reklam Kodu
Bu dersimizde sitemize google adsense aracılıyla nasıl reklam kodu alırız ve bu kodu sitemize nasıl ekleriz bunu göreceksiniz. Adsense reklamlarına tıklandıkca siz para kazanacaksınız.

Ders 044. Domain Nameserver Tanımlama
Bir domain aldıktan sonra yapılması gereken işlemleri adım adım öğreneceksiniz, domain hostunuza eklemek için DNS tanımlama ve daha sonra addon domain olarak ekleme bu aşamadan sonra wordpress kurulumu gerçekleştirmeyi göreceksiniz.

Ders 045. NextGen Gallery ile LightBox Efekti
Sitenizde resim yayınlarken LidhtBox efekti ile yayınlamanın ayarını göreceksiniz

Ders 046. W3 Total Cahce Kurulumu
Sitenizin performansını artırmak için günümüzde wordpress kullanıcıların gözdesi olan W3 Total Cache eklentisinin önemli ayarlarını bu dersde göreceksiniz.

Ders 047. Duyru Ekelntisi
Sitemizin sidebar´ında yenilikler hakkında veya kampanyalarınız hakkında duyuruları yukarı doğru kayan yazılar şeklinde duyuracaksınız.

Ders 048. WordPress de Alt Kategori Oluşturmak
Wordpress de alt kategori oluşturması bu videoyu izledikten sonra sizin için çok kolay olacaktır.

Ders 049. WP Comment Auto Responder
Blog´unuza gelen ziyaretçiler zamanla yorum bırakıp çıkacaktır, bu derste çıkıp giden ziyaretçileri tekrar sitenize getirmenin yolunu öğreneceksiniz.

Ders 050. WordPress Kopyalama Yasağı – Blog Protector
Emek verdiğiniz içeriği korumak için yapmanız gerekeni bu derste öğreneceksiniz.

Ders 051. WordPress Menü
Sitenizde üst menü oluşturmak

Ders 052. Blaze Slide Show eklentisi
Sitenizde manşat yayını yapmak için bu videoyu izleyin, derste animasyonlu resimlerin geçişini yapmayı öğreneceksiniz.

Ders 053. WordPress Kurulumu
Bu derste wordpress kurulumu a dan z ye tek derste görebilirsiniz.

Ders 054. MP3 jPlayer Eklentisi
Sitenize mp3 formatında müzik eklemeyi bu derste öğrenebilirsiniz.

Ders 055. Feedburner Email Widget Eklentisi
Site takipçilerinize, sadece e-mail adresini bırakarak, sizi takip etmelerine olanak sağlarsınız.

yeni dersler yakında eklenecek, bizi takip edin…

33 Yorumlar

 1. mehmet varol

  hocam, 15.videoda gösterdiğiniz tema dışında, kendi temamıza başka sitedeki bir satış sayfasını resimleriyle vs..alamıyor muyuz…selamlar,

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Mehmet bey, evet aynı işlemi tüm temalarda yapabilirsiniz… saygılarımla

   Yanıtla
 2. mehmet varol

  hocam resme affiliate link nasıl vereceğiz..yani bir satış sayfasına bağlantı ve bir de affiliate link….videoda resme bağlantı var ama onu göremedim gibi…selamlar,

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Mehmet bey, size Siteye Link Ekleme videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Bu videoda bir çok link ekleme şekilleri gösteriliyor… saygılarımla

   Yanıtla
 3. mehmet varol

  hocam,
  ücretsiz bir word press tema indirdim, bunu kuracağım host’a…bu iyi bir turizm teması, bir sürü bölüm yapmışlar….kurduktan sonra bu bölümleri admin panel’den nasıl kullanacağıma dair bir video var mı…yani sidebar var…başka şeyler var…

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Mehmet bey, wordpress ayarlarını anlatan bir çok video mevcut fakat tüm temalar için bu tarzda video hazırlmak şuan için mümkün görünmüyor… saygılarımla

   Yanıtla
 4. muhammed

  hakan bey menü ve sayfa tasarımı için bana şöyle sağlam plugin ismi verebılırmısınız örnek yani böyle css ile kodlarınıda değiştirebildiğimiz bişey olsun .

  bırde ben dreamweaverde menülü bir site yapsam acaba ne olarak bunu kaydetmem lazım .yani tema olarak görmüyor html vs kayıt edilince .

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Muhammed bey, açıkçası şimdiye kadar menü ile ilgili hiç eklenti arayışına girme ihtiyacı duymadım. Çünkü wordpress 3.0 dan sorna gelen özellik benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. WordPress Menü videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Videoda gösterildiği gibi bir menüyü orta alana çektikten sonra örneğin “Anasayfa” sekmesinin sağında ki okçuğa tıklayın. Aşağı doğru açılan ayarlarda “class sınıflandır” bölümünü göreceksiniz, görmüyorsanız sağ üst kısımda “Ekran Tercihleri” alanına tıklayın açılan ayarlardan “css sınıflardırmaları” işaretleyin. Class Sınıflandır alanına css ile yazdığınız bir css class ekleyebilirsiniz. yazacağınız css kodu ise temanın style.css dosyasının içine eklemelisiniz. Style.css dosyasını “görümünmler” altında “editor” tıkladıktan sonra açılan sayfada bulabilirsiniz. Dreamweaver ile css kodunuzu düzenledikten sonra, kodu kopyalayıp temanızın style.css dosyasının içine eklemelisiniz… saygılarımla

   Yanıtla
 5. semih

  localhost ‘ta kurmuş olduumuz wordpress ‘te tema değişikliği yaptığımızda wordpress localhost ‘ta açılmıyor.konu hakkında yardımcı olurmusunuz?

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Semih bey, localhostta kurduğunuz wordpress üzerinde nasıl bir değişiklik yaptınız acaba. Eğer php kodlarında değişiklik yapıyorsanız uyumsuz hale getirmiş olabilirsiniz, php kodlarında değişiklik yapmak için php bilgisine sahip olmalısınız… saygılarımla

   Yanıtla
 6. ahmet

  WP Comment Auto Responder eklentisini aratıyorum ama bulamıyorum bu eklenti kaldırıldımı. Buna benzer başka alternatif bir eklenti varmı

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Ahmet bey,
   evet WP Comment Auto Responder eklentisi uzun bir dönem önce kaldırıldı. Fakat sorun değil bende halen çok bir şekilde çalışıyor buraya tıklayarak indirebilirisniz… saygılarımla

   Yanıtla
 7. ahmet

  merhaba hakan bey

  sitede favikon nasıl değiştirilir bu konuda videonuz varmı

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Ahmet bey, favicon değiştirmek için WP Favicon Eklentisini izleyerek uygulayabilirsiniz… saygılarımla

   Yanıtla
 8. ahmet

  Merhaba…
  Hocam blogu kuralı iki ay oldu.
  “validator.w3.org” isimli bir sitede, blogumu analiz ettim.

  (Errors found while checking this document as HTML 4.01 Transitional!
  106 Errors, 50 warning(s)) şeklinde bir sonuç çıktı.

  Bu HTML hataları normal mi?
  Düzeltmem için ne önerir siniz?
  Videolar içerisinde bu konu hakkında bilgi var mı?

  Saygılarımla…

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Ahmet bey, iki ay gibi kısa bir süre içinde blogunuzu oldukça iyi yere getirdiğinizi söylemek isterim, bunu görmek çok sevindirici. Validator sitesinden alınan sonuca bende göz attım, “Validation Output: 106 Errors” başlığın altına baktığınızda hataların nerelerde olduğunu kırmızı işaretlenmiş alanlardan görebilirsiniz. Bu alanları bulmak için ilgili php dosyaların içine girip düzeltmeleri yapabilirsiniz. Kırmızı işaretli alanlar genelde bu işaretin eksik olduğunu göstermektedir. Not: bulamadığınız alanlar olacaktır, hepsini düzeltmek zorunda değilsiniz sonuçta sitenize gelindiğinde sayfa doğru bir şekilde çalıştığını görüyoruz. Elbette tüm hataları gidermek daha sağlıklı bir altyapı oluşturacaktır… saygılarımla

   Yanıtla
 9. kenan

  hakan bey merhaba.daha önceki sitemde sorunsuz bi şekilde feedburner e sitemi kaydetmiştim ama bu sefer olmuyor şöyle bi hata veriyo:Received HTTP error: “Not Found” while fetching source feed.nedeni ne olabilir.sitemi google a ekledim ama niye olmuyor(gmailden hesap açıyorum)
  teşekkürler.

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Kenan bey, lütfen önce feedburner email widget yazısını okuyarak tüm adımları yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Genelde gözden kaçan hata feedburner kaydı oluşturduktan sonra onay maili içindeki linke tıklamamak oluyor… saygılarımla

   Yanıtla
 10. Ahmet Can

  Merhaba hocam…
  Benim sitemde header kısmında online-casino.blog.ca diye bir bağlantı çıkıyor. Ne yaptıysam kaybolmadı.
  Ne yapmam gerekiyor, bilgilendirirseniz sevinirim.
  Saygılarımla…
  sitenin adı alternatifkazanclar.com

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Ahmet bey, header.php dosyasını açıp bu kodu bulun ve silin. Burada bulamıyordanız eklentileri etkisizleştirip bakın gitmişmi eğer gittiyse o zaman eklentilerden biri bu linki oraya yazıyor… saygılarımla

   Yanıtla
 11. Huseyin

  Egerki boyle bir derse ihtiyaciniz oldugunu dusunuyorsaniz, dusunmeyin ve alin ciddi anlamda dogru bilgiler ile inanilmaz isler yapabiliyorsunuz. Tesekkurler

  Yanıtla
 12. mustafa behram

  Merhaba hocam wp de bir sorunum var hmm ayrica uye oldum etkinlestirirseniz sevinirim. 16 yasindayim hocam konuya gelelim siteye uyelik paneli eklemek istiyorum ama eklentilere falan ugrastim yapamadim ins. sizin sitede mevcuttur .hocam isterseniz siteye bir bakin bakin nasil yavas yavas ugrasıyorum

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Mustafa, üyeliğin etkin. Üyelik için benim önerdiğim eklenti wp emember… saygılarımla

   Yanıtla
 13. ufuk

  hakan bey merhabalar.

  Üyelik aldığım zaman hemen aktif olabiliyormu veya ne kadar bekleriz ?

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Ufuk bey, onay genelde en geç 1 saat içinde yapılır. Gece yarısı sonrası veye tatil günlerinde biraz daha uzayabilir… saygılarımla

   Yanıtla
 14. İbrahim

  Merhabalar Hakan Bey; kendi işlerim için üyelik sistemli arşiv olarak çalışacak bir site yapmak istiyorum. Fakat video derslerinizde üyelik sistemi tabanlı herhangi bir anlatı göremedim. Başlıklar altında böyle bir durumu açıkladığınız dersiniz bulunmakta is haberdar ediniz. İyi çalışmalar.

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba İbrahim bey, videolarda üyelik sistemini anlatan ders yok. Fakat üyelik sistemiyle ilgili WP eMember üyelik eklentisi ile ilgili yazımı okumanızı tavsiye ederim. Umarım yardımcı olur… saygılarımla

   Yanıtla
 15. sümeyra

  merhabalar, giyim üzerine site açmak isteyen biriyim. bilgisayar bilgim hiç yok gibi. WP kurs bana da hitap eder mi?
  izmit’ten başarmak isteyen biri.

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Sümeyra hanım, giyim üzerinde açmayı plandığınız site üzerinden satış gerçekleşece mi? eğer sadece tanıtım ve bilgi amaçlı site olacaksa WP Kurs eğitim setinden faydalanarak bunu başarabilirsiniz, fakat e-Ticaret altyapısı gerekiyorsa bu durumda size https://wpkurs.com sayfasında bulunan hizmetlerimiz altında E-Ticaret Sitesi paketiniden faydalanmanızı öneririm. saygılarımla

   Yanıtla
 16. selen

  hakan bey merhaba, ben bilgi ve tanıtım amaçlı bir websitesi oluşturmak istiyorum. başlangıçta ücretsiz bir site ile başlayıp sonrasında belki aylık veya yıllık bir bedel ödeyerek devam etmeye karar vereceğim. örnek videolarınızı izledim, ve geri kalan eğitim videolarını da izlemek istiyorum. Sorum şu; eğitimlerinizden hangisini almam benim için en faydalı olacak? Videolu WordPress dersleri yeterli diye düşünüyorum. Tavsiyeniz?

  Yanıtla
  • Cenk Özkanlı

   Merhaba Worpress dersleri videolu eğitimi sizin için yararlı olacaktır.

   Yanıtla
 17. Oğuz Aktaş

  Merhabalar hocam henüz yeni üye oldum inşallah düşündüğüm gibi olur dersler. dersleri bilgisayarımıza indirme şansımız yokmu acaba ?

  Yanıtla
  • ocicep

   Merhaba Oğuz bey, öncelikle iyi dersler dilerim. Maalesef videoları indirme şansınız yok. saygılarımla

   Yanıtla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.