Video 29

Please Login to view this content. (Not a member? Join Today!)

12 Yorumlar

 1. Nurullah

  Merhaba Hakan Kardeş ben Bu eklentiyi yükledikten sonra ne wordpress panelime girebiliyorum nede siteme neden
  böyle oldu acaba yardımcı olurmusun.

  Yanıtla
  • admin

   FTP üzerinden bağlanıp eklenti dosyasını silin, tekrar düzelmesi gerekiyor. hata olarak ne geldi ve tam olarak nasıl oldu yani yükleme yaptıktan sonramı yoksa eklentiyi etkinleştirdikten sonramı bu oldu?

   Yanıtla
 2. Gürsel YİĞİT

  Nurullah bey problem yasamıs.Ben de o yuzden duraksadım halıyle.Acaba baska bır eklentıyle cakısma mı oldu?Gerçi devamında ne oldugunu belırtmemış.Ama cok guzel bir eklenti.

  Yanıtla
  • admin

   Evet çok güzel ve eğlenceli bir eklenti kontrol panelimde en çok kullandığım eklentidir :)

   Yanıtla
 3. ece olcay

  daha önce devamını göster linki eklemeye çalışırken ben de nurullah beyin yaşadığı sorunu yaşamıştım o yüzden şimdi korkuyorum denemeye açıkcası :( ama eğer soru yaşanmazsa çok güzel bir eklenti.
  peki bu ziyaretciler,yani kaç ziyaretci gelmiş kaç tanesi online gibi şeyler sitede görünecek mi yoksa sadece admin panelinden biz mi görebileceğiz?

  Yanıtla
  • admin

   Merhaba Ece hanım, devamını oku linki dediğiniz eklenti değil benim videolarda anlattığım wordpress´in kendi özelliğini anlatıyorum orda yeni hiçbir kurulum yapmanıza gerek yok devamını oku için. Bu eklentiye gelince kişi sayısını anlık olarak kimler sitenizde olduğunu admin panelinizden görebilirsiniz, dilerseniz bileşenler kısmından eklentiye ait bileşeni sidebarınıza çekerek sitede de online sayısını gösterebilirsiniz…

   Yanıtla
 4. ece olcay

  teşekkürederim. o dönemde wp kurs sahibi değildim ama şimdi artık sayeizde bir wp videolu kurs setim var :)inşallah herşey daha kolay olacak ;)

  Yanıtla
 5. Arif Aydın

  Merhaba Hakan bey;
  Nurullah beyin sorunlarını aynen ben de yaşadım. Dediğiniz gibi Ftp den bağlanıp eklentiyi silince herşey düzeldi. Sorum şu: Bu eklentiyi kullanmayı çok istememe rağmen kullanamıyacakmıyım.? Bir çaresi yokmu.?
  Teşekkür ederim.

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Arif bey, Nurullah bey çözümü için ne gibi denemeler yaptığını bilmiyorum. Siz denemeler yapabilirsiniz mesela tüm diğer eklentileri etkisizleştirip sadece who is online eklentisini kurun eğer normal şekilde çalışıyorsa ozaman kurduğunuz diğer eklentilerden biriyle çakışıyor olabilir ve sonra tek tek diğer eklentileri etkinleştirerek bakın, aynı sorunla karşılaştığınız da çakışan eklentiyi bulmuş olursunuz. Çakışan eklentiyi buraya yazarsanız diğer üyelerimiz için faydalı olacaktır… saygılarımla

   Yanıtla
 6. Arif Aydın

  Merhaba Hakan bey;
  Tavsiyenize uyarak tüm eklentileri etkisizleştirdim; ancak yine sorun çözülmedi.Yani who is online yi kurup aktifleştirdiğimde ne panele giriliyor ve nede site açılıyor. Temadan olabilirmi diye düşünüp ayni temayı lokalde kurup ve ayni eklentiyi kurup aktifleştirdiğimde hiç bir sorun olmuyor. Ben diyorum ki bu sorun hostumdan kaynaklanıyor olmasın, ne dersiniz.?

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Arif bey, evet bu denemeler sonucunda benimde aklıma hostunuzun yetersiz alt yapıya veya gerekli ayarların host tarafından büyük ölçüde yapılmadığını gösteriyor. Hostunuzla iletişime geçerek wordpress tabanlı siteniz olduğunu ve bazı eklenti kurulumlarımda sorun yaşadığınızı ve ayrıca lokalde sorun yaşamadığınızı belirterek destek isteyebilirsiniz. Bu arada hangi hosttasınız? saygılarımla

   Yanıtla
 7. Arif Aydın

  Teşekkürler Hakan bey;
  Problemin nedenini hostumdan başlıyarak araştırmaya devam edeceğim.hostum; “webarisi.com”
  saygı bizden.

  Yanıtla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.