Video 39

Please Login to view this content. (Not a member? Join Today!)

6 Yorumlar

 1. Gürsel YİĞİT

  Bir yazı yazarken,yazı ıcınde gecen bır kelımeyle alakalı daha once yazdıgımız bır yazıya yönlendirme yapıyoruz.Bunu yaparken de yonlendırme yapacagımız yazının URL’ni html olarak yazıyoruz.Dogru mu anladım acaba?

  Yanıtla
  • admin

   Evet yazı yazarken html kısmına geçiş yapıp daha sonra anahtar kelimeyi oradan işaretleyip link butonuna tıklayıp yönleneceği site içi URL yi vermek.

   Yanıtla
 2. ibrahim

  hakan abi cok guzel anlatmissin basarili bir sekilde bloguma uyguladim bir sorum olucak yazinin altindan benzer konular olur ya onu biz mi yapiyoruz yoksa eklenti sayesinde oluyor mu?

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba İbrahim, ben “Benzer Konuları” kendim oluşturuyorum bunun nedeni mümkün olduğunca eklediğim linkler konu ile ilgili benzer olmasına dikkat etmem. Evet eklenti de var bununla ilgili ama eklentiler rasgele ekleme yapıyorlar… saygılarımla

   Yanıtla
 3. AYBERS66

  simple link cloaker eklentisi kalktımı bulamadım

  Yanıtla
  • Hakan Ocak

   Merhaba Aybers66, evet simple link cloaker wordpress eklentiler bölümünden kaldırıldı. Bunun yerine WP Wizard Cloak eklentisini kullanabilirsiniz. Eklenti kurulumunda sıkıntı yaşayacak olursanız lütfen bilgilendirin… saygılarımla

   Yanıtla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.