WordPress İndirme

WP Kurs Eğitim videoların ilk bölümüne başlamadan önce internette site olarak WordPress kullanmanın öneminden de bahsetmek istiyorum. WordPress genel yapısı ile arama motorlarından çok seviliyor ve sitenizi özgün içerikle tutup birazda SEO kurallarına uyarsanız herzaman sitenizi üst sıralarda bulmanız mümkündür ki bu site sahipleri için en önemli konu olması gerekir, çünkü SEO yani arama motorları optimizasyon çalışmasını düşünmeden bir site hazırlarsak bu bize hiç fayda sağlamaz aksine verdiğimiz emeğe yazık olur. WordPress´in arama mororları tarafından bukadar sevilmesinden dolayı dünyada en çok kullanılan CMS sistemi olarak WordPress geçiyor.

Tabi bir diğer önemli etkenide kodlama dilinden anlamadan sitenizi kurabilmenizdir. Kontrol paneli sayesinde sitenizde olan sayfaları ve yazıları rahatlıkla ekleyebiliyorsunuz. Bende bu yazıyı yazarken hiç bir kod kullanmadan yazdım sanki bir arkadaşıma mail yazarmış gibi, sistem kodlama işini otomatik olarak benim için arka planda hazırlıyor.

Videomuzda WordPress İçerik Yönetim Sistemini (CM System) indirip daha sonra Klasör yapısına göz atıcaz, bunu yaparken gözünüz korkmasın çünkü tüm dosyalar zaten hazır şekilde bize geliyor bizim yapmamız sadece bu güçlü yapıyı kullanmak.

Alınan Dersler:

  • WordPress nerden indiriyoruz
  • WordPress indirmek
  • WordPress klasörlerini tanıtmak

Videoya buradan ulaşabilirsiniz:

This content is for members only.

Benzer konular:

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.