WP eStore eklentisi

Bir önceki yazımda WP eMember eklentisinden bahsetmiştim, şimdi size WP eStore eklentisini tanıtmaya çalışıcam. WP eStore eklentisi WP eMember eklentisi ile entegre çalışıyor. Bu iki eklenti ile rahatlıkla üyelik sistemi kurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kendi bloğumda kullandığım bu sistem güvenirli bişekilde çalışıyor.

WP eStore eklentisi nasıl çalışıyor?

Ziyaretçi üyelik başlatmadan önce ödemesini PayPal üzrinden yapıyor bunu yaptıran sistem WP eStore eklentisi dilerseniz ve sanal pos varsa sanal pos sisteminide entegre edebilir ve kredi kart ödemeleride alablirsiniz. Ödeme gerçekleştikten sonra ziyaretçi üyelik için WP eMember eklentisine yönlendirerek gereken kullanıcı adı ve şifre oluşturup tüm Videolara ulaşabiliyor.  Bu sistemi üyelik sistemi dışında da kullanabilirsiniz. WP eStore eklentisini shopping cart sistemi olarak da düşünebilirsiniz. Farklı ürünleri sitenizde satışa sunabilirsiniz. Böylece kurmuş olduğunuz sistemden para kazanmaya başlayabillirsiniz.

WP eStore eklenti detayları için tıklayın…

Bir sonraki yazımdaki sizlere bu WP eMember ve WP eStore ile entegre çalışan bir diğer eklentiden bahsedicem, WP Affilaite Platform.

Benzer konular:

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.