Türkçe WordPress Temaları

İnternet ortamında oldukça fazla tema bulabiliyoruz, ancak bu temalar türkçemi? Malesef türkçe wordpress temaları bulmak bi okadar zor, siteme gelen trafiğin bir kısmı “wordpress tema türkçeleştirmek zormu” kelimesinden geldiğini farkettim. WordPress bu konuda gerçekten çok güçlü bir cms sistemi, hiç emek harcamadan çok güzel temalar sayesinde sitemizin tasarımını bir kaç tıklama ile oluşturabiliyoruz. Temayı bul, yükle ve etkinleştir. Hepsi bu ve tasarım hazır, harika!

Temalarda türkçe sıkıntısı

Hemen hemen hepimizin başına gelen bir durum. Binlerce tema arasında seçim yaparak nihayet aradığımız tasarım ve özelliği bulduğumuzu düşünerek  sitemize yükleyip kuruyoruz, anasayfaya gidip bakıyoruz ve gözümüze çarpan bazı sıkıcı ingilizce kelimler. Hmm, bulduğumuzu düşündüğümüz tema gözümüze yavaş yavaş sıkıcı olmaya başladı bile. Hemen aklımızda iki soru dolaşıyor; türkçeleştirilmiş temamı arasam? yoksa tema nasıl türkçeleştirilir konusundamı aramalara başlasam?

Bence her ikisinide yapmayın çünkü doğru yerdesiniz…

wordpress temaları türkçe

Türkçeleştirilmiş premium temaları

Biz işi sizin için yaptık. En güzel temaları sizler için seçtik ve tamamen türkçeleştirdik. Şık ve zarif tasarıma sahip olan bu temaları çok beğeneceksiniz. Temaları seçerken sadece görünüme odaklanmadık, işlevselliği ve özellikleride çok önemli etken olduğunu bilerek bu işe kalkışmadan önce çok titiz araştırma ve uygulama yaptık. Araştırmalarımız sonucunda aynı titizlikle çalışan tasarımcıyı bulduk ve anlaşmamızı yaparak sizlere bu hizmeti sunmaya başladık.

Temaların müthiş tasarımı yanı sıra özellikleride müthiş. WordPress dünyasına giren çok çabuk anlayacaktırki oldukça fazla eklenti var. Yalnız sitenizde çok fazla eklenti kullanmak bazı sıkıntıları beraberinde getirebiliyor. Site hızı düşebilir ki bu arama motorları için büyük önem taşımaya başladı konumuzdan şaşmamak için burada değinmeyip kısa kısa bazı noktalara vurgu yapıcam. SEO yanı arama motoru optimizasyonu, resim galerisi, slayt show, vurgu yapıcak kareler, düğmeler, sekmeler halinde içerik vs. vs. vs. özellikler için ayrı ayrı eklentiler kurmamız gerekiyor ve eklenti listemiz bu şekilde uzayıp gidiyor.

Tüm bu özellikleri hiçbir eklenti kurmadan ve daha fazlası tek paket halinde bu temalarda entegre edilmiş vaziyette sizlere sunuyoruz. Yazı ve sayfalara hiç kodlama bilmeden rahatça bikaç tıklama ile ekleme yapabileceksiniz. SEO çalışması için tek bir panel den bütün ayarları kolaylıkla yapacaksınız. En önemlisi herzaman wordpress son sürümüne uyumlu olacak ve güncel kalacaksınız.

Bu saydıklarım sadece bir kaçı…

Tema özellikleri… TIKLA! Geniş kullanıma sahip olan wordpress temaları tükçe olarak alacaksınız, eğer gözden kaçmış olan bir kelime varsa bize bildirin hemen düzeltelim. Temalarımı sordunuz…?

Buyurun temalar…

Benzer konular:

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.