WP Kurs Dersleri

Sizde sitenizi tasarlamaya hemen şimdi başlayın… Kodlama dilinden anlamanıza gerek yok, eğer bir mail programı kullanabiliyorsanız bir WordPress sitesi kurmak için tüm yeteneğe sahipsiniz. Lütfen kullanıcı yorumları sayfamızı incelemeyi unutmayın. WP Kurs WordPress dersleri ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

WebHosting Önerileri

WebHosting Önerileri

WordPress’i birçok sunucu üzerinde deneme fırsatımız oldu. Hosting şirketleri arasında en başarılı WebHoster kesinlikle Hostgator, WordPress’i tek…

Wordpress SEO

WordPress SEO

WordPress SEO içerik yönetim sistemleri arasında en başarılı olanı diyebilirim. Doğru tema seçiminden sonra sadece yapmanız gereken birkaç…

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil Uyumlu Tema

İnternet dünyasında büyük bir gelişim yaşanıyor. Özellikle akıllı telefon kullanıcısının artışıyla birlikte sitelerin mobil uyumlu olması son derece önem…

Teknik Destek

Teknik Destek

WordPress Videolu Kurs Eğitim seti sahiplerine teknik destek verilir. Devam edemediğiniz yerde çekinmeden bize ulaşın ve aklınıza takılan soruları sorun…

Sıkça Sorulan Sorular

WP Kurs eğitimine katıldığımda tam olarak ne öğreneceğim?

WP Kurs toplamda 55 adet eğitim videolarından oluşan bir WordPress eğitim setidir. Videoları izleyip uygulamasını yaptıktan sonra WordPress kullanımına hakim olacaksınız. WordPress kurulumu ve kullanımı, Tema kurulumu, Eklenti kurulumu, Site içi SEO genel bilgi ve uygulama. Eğitim videoların tam listesini görmek için buraya tıklayın.

WP Kurs ücreti nedir ve ödeme yaptıktan sonra tekrar ödeme yapmam gerekiyor mu?

WP Kurs’a tek seferlik 49TL ödeme yaparak katılabilirsiniz. Bu ödemeyle ömür boyu üyemiz olarak ne zaman isterseniz siteye giriş yaparak videolara tekrar ulaşabilirsiniz. Zaman içerisinde WP Kurs setine eklenecek yeni videolara da sahip olacaksınız.

Kodlama dilinden anlamam gerekir mi?

Hayır, WordPress altyapısını kullanarak kodlama dilinden anlamadan kendi sitenizi oluşturmanız mümkündür. Bir Mail gönderim programını veya Facebook gibi siteleri kullanabiliyorsanız WordPress altyapısını da kullanabileceğiniz anlamına gelir.

WordPress nedir?

WordPress Nedir? Sorusuna verilebilecek en kısa cevap; Ücretsiz, Açık kaynak kodlu ve web tabanlı içerik yönetim sistemidir (Content Manangement System – CMS). Web tabanlı kodlama dilinden anlamanıza gerek kalmadan WordPress altyapısını kullanarak kendi web sitenizi oluşturabilir ve işinizi geliştirmek anlamında çok önemli bir adım atmış olursunuz. WordPress ile ilgili detaylı anlatım için buraya tıklayın.

WP Kurs Kullanıcı Yorumları

Tüm yorumları okumak için buraya tıklayın…

Sn.Hakan Ocak,

WordPress dünyasında gezinti yaparken kursunuzun reklamı vasıtası ile sizinle tanıştığım ve kursunuza üye olduğum için çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. WordPress hakkında en ufak bir bilgim olmamasına rağmen kursunuzun videoları sayesinde çok kısa zamanda wordpress ile hakkında bilgi sahibi oldum ve gerçekten de dediğiniz gibi 15 dakikada sitemi kurdum. Kurs videolarınızın kolay anlaşılabilir ve detaylı hazırlanmış olması bana gerçekten wordpress’i anlamamda çok fayda sağladı. Ayrıca sorduğum sorulara bıkmadan ayrıntılı cevaplar vermeniz ve samimi ilginiz amacınızın sadece para kazanmak değil, üyelerinize gerçekten bir şeyler öğretmek olduğunun bir göstergesidir. WordPress konusunda hazırlamış olduğunuz kurs ile wordpress’i öğrenmemi ve uygulamamı sağladığınız için size teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Tamer Hoşgören

Merhaba Hakan Bey,

Web sitemi daha önce kurmuştum ama eklentiler hakkında bir kaynak arayışı içine girmiştim ki.. sizin wordpress videolu kursunuza denk geldim. İyi ki üye olmuşum. Sitemin neredeyse her eklentisini videolarınız sayesinde kurdum. Site kurmak isteyen arkadaşlar için bir önerim var “Site sadece kurulmakla bitmiyor eklentilerle süslemek gerekiyor”. Affiliate marketing olsun normal bir blog olsun sitenize mutlaka işe yarar eklentiler kurmalısınız. Ayrıca wordpress eklentileri güncellendikçe videolarında güncellendiği gözümden kaçmıyor. Artık sizde sitenizi videolar eşliğinde sıfırdan kurabilir ve eklentilerle ilerletebilirsiniz. Site kurmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Bu dopdolu videolu kursunuzdan dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim Hakan Bey

Mehmet

Sevgili Hakan,

Videolara başladığımda ilk 3 videoyu seyrettiğimde dahi kafama takılan tam 15′ten fazla soruyu bıkmadan usanmadan geçiştirmeden tam detaylı bir şekilde cevaplandırmanı hiç unutmayacağım :) Websitesi yapma konusunda bulduğum kaynaklar arasında bana en faydalı olan wordpress videolu kurs oldu, ancak benim için daha da önemli bir unsur vardı ki, o da çok acemi olduğum bu website yapma konusunda her takıldığım yerde bana yardımcı olacak olan Hakan Ocak’ı yanımda bulmamdı. Kendisi gerçekten işine saygısı olan ve üyelerine bu işi gerçekten öğretmek için çabalayan birisidir, ki bence bu bağlamda takdire şayan bi övgüyü hakediyor.

Teşekkürler…

Kadir Tuncel

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.