Platinum Seo Pack

Platinum Seo Pack eklentisini All in One Seo eklentisine benzer bir eklenti. İkiside hemen hemen aynı işlevi görüyor ikisini birbirinden ayıran noktalar ise Platinum Seo Pack eklentisinin biraz daha fazla özellikleri olması.

Platinum Seo Pack da olan diğer özellikler

Platinum Seo Pack diğer özellikleri RSS beslemeleri ve aramasonuçları için noindex eklenebilmesi bunun yanında kategoriler için nofollow ve aynı zamanda dışa giden linkler içinde nofollow eklemesi ayarlanabiliyor. Yeni bir yazı oluşturduğunuzda bu yazının noindex veya nofollow olacağınıda ayarlayabilirsiniz.

Platinum Seo Pack ve kalıcı bağlantılar

Bir diğer önemli özelliğide kalıcı bağlantıları arama motorlarına ve insanlara daha anlayışılır hale getirmesi. WordPress de standart olarak şu şekilde ayarlanmıştır https://wpkurs.com/?p=123 bu şekilde ne arama motorlarına nede biz insanlara anlaşılması zor oluyor bu eklenti otomatik olarak bağlantımızı şu şekle getiriyor https://wpkurs.com/platinum-seo-pack-eklentisi ve böylece bize ve arama motorlarına anlaşılması daha rahat oluyor.

Sonuç olarak Platinum Seo Pack eklentisi kullanılması daha cazip oluyor önceden All in one Seo eklentisi kurmuş olan arkadaşlar için… Platinum Seo Pack kurduktan sonra all in one seo eklentisindeki tüm ayarları Platinum çekebilirsiniz ve daha sonra all in one seo eklentisini etkisizleştirebilirsiniz.

Alınan Dersler:

  • Platinum Seo Pack kurulumu
  • All in One Seo ayarlarını Platinum a çekmek migre etmek
  • Platinum Seo Pack ayarları

Videoya buradan ulaşabilirsiniz:

Video 25

Video hakkında sorularınız veya paylaşmak istediğiniz bi konu varsa lütfen yorum bırakın…

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.