SEO Smart Links!

SEO Smart Links eklentisi bize iki farklı faydası var. Sitemizde belli başlı anahtar kelimelerine sürekli link vermemiz gereke bilir bu kelimelerden biri İletişim dir. Okurlarınızı iletişime yönlendirmek için iletişimizin bulunduğu sayfanın linkini vermelisin, bunu sürekli yapmamanız için SEO Smart Links eklenti ayarlarında İletişim yazıp arkasına iletişime giden URL girmeniz yeterli olacaktır. Site içeriğinde bulunan tüm iletişim kelimesinde bu linki otomatik olarak ekleyecektir.

SEO Smart Links ile botlara yön ver!

Bir diğer faydası ise çok daha önemli dir. Arama motorlarından gelen botlar sitemizi oluşturduğumuz yazıların başlıklarından bulurlar daha sonra bu başlığın altındaki yazılara doğru taramaya başlarlar eğer biz bu yazı içeriğinde bir kelimeye link eklediysek bot bu link üzerinden diğer yazımıza geçer ve orada taramaya devam eder buda bizim için bir artıdır.

Konu link olunca sizleri bir diğer çok önemli konu hakkında yazımada göz atmanızı tavsiye ederim…

Broken Link Checker

Yukarda vermiş olduğum konu broken link checker seo smart links eklentisinin oluşturduğu ve diğer linklerin kırık olup olmadığını sürekli kontrol eden bir eklentidir arama motorlarından gelecek olan pagerank için çok önemli bir noktadır.

Alınan dersler:

  • SEO Smart Links kurulumu
  • SEO Smart Links ayarlaması

Videoya buradan ulaşabilirsiniz:

Video 34

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.