Kişisel WordPress Temaları

Yazımda size tanıtmaya çalışacağım 2 kişisel wordpress temaları (DailyNotes ve LightBright) ile çok kolay bişekilde aile ve arkadaş çevrenize ve hatta tüm dünyaya sevdiğiniz müzikleri, radyo kanalları, videoları, komik bulduğunuz fikraları, ilginç bulduğunuz hikayeleri, enteresan fikirlerinizi, gün içinde okulda, işyerinde parkda yaşananları temalar sayesinde tarz yaratarak paylaşabilirsiniz.

DailyNotes Kişisel Teması

Temanın anasayfasında notlar şeklinde çok sade ve zarif tasarımı ile paylaşımlarınızı sergileyebilirsiniz. Kişisel tema özelliğini taşıdığı için diğer temalardan farklı olan menü yapısı ile farklı kategorilerde eklemeler yapmaya olanak sağlıyor.

Kişisel menü yapısı:

  • farklı menülerNotes –> günlük notlarınızı bu menüden ekleyebilirsiniz
  • Photo –> Resim ekleyebilirsinz
  • Quote –> Alıntı ekleyebilirsiniz
  • Video –> sevdiğiniz videoları ekleyebilirsiniz
  • Link –> Link paylaşımı
  • Audio –> Beğendiğiniz mp3 leri paylaşabilirsiniz

Bu özellikler ile birlikte piyasa değeri (40$) olan kısakodlar da temaya entegre edilmiştir.

Tema Özelliklerine git…

LightBright Kişisel Teması

Kişisel olarak düşündüğünüz tema renkli olmasını istiyorsanız LightBright kişisel temasını düşünebilirsiniz. Siyah, yeşil ve mor olarak tema renkleri seçeneğinden bir tıklama ile değiştirebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim kısakod ve kişisel temaya özgün menü yapısını LightBright temasında bulabilirsiniz. Her iki temada tamamen türkçeleştirilmiştir ve kullanıma hazır.

DailyNotes ve LightBright Kişisel Tema Resimleri

 

DailyNotes Kişisel Tema

DailyNotes

Demo
LightBright Teması

LightBright

Demo

Temalar ile ilgili demo önizleme yapmak için aşağıdaki düğmeye tıklayarak tüm temaların bulunduğu listeden seçerek gezinebilirsiniz…

 

Benzer konular:

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.